Verdiğimiz Hizmetler

      Sağlık hizmetlerinde kendi alanımızla ilgili olarak bölgemizde fark ettiğimiz eksikliği bir nebze giderebilmek amacı ile kliniğimizi açmış bulunmaktayız. Çocuk hastalıklarında bilindiği üzerine hastaya vakit ayırmak, tıbbi geçmişini ve şikayetlerini dinlemek ve ayrıntılı muayene yapmak hastanın tanı ve tedavisinde önemli bir yer tutmaktadır. Kliniğimizde hastalarımıza zaman ayırmak bakımından gerekli özen gösterilmektedir. Bunun yanı sıra tanısal açıdan yardımcı olması bakımından anlaşmalı olduğumuz laboratuvarlarda her türlü tetkik imkânımız bulunmaktadır. Acil müdahale birimimiz acil müdahale gerektiren hastalar için hizmet vermektedir. Mesai saatleri içerisinde imkanları elvermeyip mesai dışında hastalarını muayene ettirmek isteyen ebeveynler için mesai dışı poliklinik hizmeti saat 23:00e dek vermekteyiz. Müşahede takibi gerektiren ( damar yolundan ilaç ve serum uygulaması, buhar tedavisi, enjeksiyon tedavisi) hastalarımız için müşahede hizmetleri de vermekte olduğumuzu belirtmek isterim. Bunların yanı sıra emzirme ve beslenme eğitimi, çocuklarımızın büyüme takibi, astım ve alerji tanı ve tedavileri gibi spesifik hastalıkların takibi gibi konularda da ailelerimize gerekli desteği sunmaktayız. 

         Kliniğimizde ayrıca   * Grip, Menenjit, HPV ve Alerji Aşıları,  * Alerji Testleri (Kan, Deri ve Solunum), * kulak şekil bozukluğu düzeltme uygulaması hizmetleri de yapılmaktadır

hizmmet

     Sağlık alanında edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi her hafta yayınladığımız videolar ile sizlerin hizmetine sunmaktayız. Bu videolarımız youtube hesabımıza tıklayarak izleyebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan günlük ve haftalık paylaşımlar ile ebeveyn bilgilendirme görselleri paylaşılarak sizlere hizmet verilmeye çalışılmaktadır.

      0 530 369 34 65 numaralı telefonumuzdan 08/22 saatleri arasında arayarak randevu oluşturabilir, sonuç gönderebilir, çocuğunuz şikayeti ile ilgili soru sorabilirsiniz.  Ayrıca kontrol süremiz 10 gün olup gelmeden önce mutlaka randevu almayı lütfen ihmal etmeyelim.

         Sağlıklı nesiller mutlu yarınlar şiarı ile çıktığımız bu yolda hepinize sağlıklı ve mutlu yarınlar diliyoruz. 

drcanhakkmda son